Sprawdź nowe przeceny w zakładce: PROMOCJE

Darmowa dostawa przy wyborze opcji - paczkomaty InPost!

Zwroty i reklamacje

ZWROTY

Jeśli produkt nie spełnia Państwa oczekiwań lub są podstawy do jego reklamacji, bardzo prosimy o kontakt z nami poprzez wysłanie wiadomości na adres: shop@obt-online.com

Prosimy pamiętać, że mogą Państwo zwrócić produkt w ciągu 14 dni od daty doręczenia przesyłki, bez podawania powodu.

Po otrzymaniu informacji o chęci dokonania zwrotu, prześlemy odpowiedni formularz, który należy dołączyć do zwracanego produktu oraz podamy adres na jaki należy odesłać przesyłkę. Mogą Państwo również samodzielnie napisać odpowiednie oświadczenie korzystając z załączonego TUTAJ formularza i wysłać je do nas na adres mailowy shop@obt-online.com i dołączyć do zwracanego produktu.

Niezwłocznie po otrzymaniu zwracanego produktu zwrócimy Państwu pieniądze na podane w formularzu konto.

Jeżeli wybrali Państwo sposób dostarczenia rzeczy inny niż najtańszy sposób dostarczenia oferowany w naszym sklepie, nie jesteśmy zobowiązany do zwrotu poniesionych przez Państwa dodatkowych kosztów.

REKLAMACJE

Przed odebraniem przesyłki należy zawsze sprawdzić, czy nie uległa ona uszkodzeniu w transporcie. Jeżeli opakowanie posiada widoczne uszkodzenia zewnętrzne, zalecamy odmówienie przyjęcia przesyłki, a następnie skontaktowanie się z nami pod numerem telefonu: +48 691 726 406.

Jeżeli zakupiony towar posiada wady fabryczne lub jest niezgodny z opisem, prosimy o postępowanie zgodnie z poniższą procedurą reklamacyjną:

1.Prosimy o zgłoszenie chęci reklamacji zakupionych przez Państwa towarów na adres: shop@obt-online.com.

2.Po otrzymaniu informacji prześlemy Państwu odpowiedni formularz (dostępny także TUTAJ) oraz podamy adres na jaki należy odesłać przesyłkę. Przesyłka ta jest realizowana na koszt klienta.

3.W ciągu 7 dni od otrzymania przesyłki poinformujemy mailowo lub telefonicznie o wyniku postępowania reklamacyjnego.

4.Jeżeli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie, w ciągu 7 dni roboczych od dnia podjęcia decyzji, zrekompensujemy poniesione koszty poprzez: naprawę reklamowanego produktu, przesłanie nowego egzemplarza produktu lub zwrot pieniędzy.

5.Jeżeli reklamacja zostanie uznana za nieuzasadnioną, przekażemy szczegółowe uzasadnienie podjętej decyzji i w ciągu 7 dni roboczych odeślemy na nasz koszt reklamowany produkt.

W razie wątpliwości, zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: shop@obt-online.com lub telefonicznie: +48 691 726 406.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl